INFORMACJA O NABORZE WNIOSKÓW

ogloszenie nabor
Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" informuje, o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020poddziałanie 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w terminie od 11 października do 25 października 2021 roku na:

"Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej"

ZAPRASZAMY NA RAJD ROWEROWY PRZYRODNICZO-KRAJOBRAZOWY

RAJD ROWEROWY(2) — maly
Stowarzyszenie "Dolina Wełny" ma przyjemność zaprosić Państwa na "Rajd Rowerowy Przyrodniczo-Krajobrazowy", w ramacj projektu współpracy pn. "Sąsiedzi wokół Pałuk i Kujaw" poddziałanie 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania w ramach PROW na lata 2014-2020.

UWAGA KONKURS!!! „Strona internetowa przewodnikiem po agroturystyce w Wielkopolsce”

urząd marszałkowski woj wlkpSzanowni Państwo,

Samorząd Województwa Wielkopolskiego organizuje Konkurs dla wielkopolskich gospodarstw agroturystycznych pn. „Strona internetowa przewodnikiem po agroturystyce w Wielkopolsce”
Stanowi on kontynuację odbywającego się od 2007 roku „Konkursu na najlepszy obiekt turystyki wiejskiej w Wielkopolsce” w nieco innej formie. Tym razem ocenie będą podlegać strony internetowe agroturystyk.

WYJAZD STUDYJNY "WARMIŃSKO-MAZURSKIE WSIE TEMATYCZNE"

autobus 2 gifW związku z realizacją Planu Komunikacji przez Stowarzyszenie "Dolina Wełny" chcielibyśmy poinformować Państwa o wydarzeniu aktywizacyjno-edukacyjnym opratym na poznaniu wdrażania innowacyjnego mechanizmu rozwoju wsi i wymianie doświadczeń - Wyjazd studyjny "Warmińsko-Mazurskie Wsie Tematyczne".

Potencjalnymi uczestnikami wydarzenia będą sołtysi, organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy, lokalni liderzy/liderki, członkowie LGD oraz osoby z grupy defaworyzowanej na rynku pracy określonej w LSR.

INFORMACJA DLA BENEFICJENTÓW!

informacjaSzanowni Państwo,

W związku z wejściem w życie w dniu 26 sierpnia 2021 r. Zarządzenia Prezesa ARiMR Nr 83/2021 wprowadzającego zaktualizowany formularz wniosku o przyznanie pomocy (4z) na operacje w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego PROW na lata 2014-2020.

INFORMACJA O PLANOWANYCH NABORACH WNIOSKÓW

dokuemnty w biurze

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny” planuje przeprowadzenie naborów wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w miesiącu PAŹDZIERNIKU 2021 roku na:

  • Operacje zgodne z zakresem operacji, o którym mowa w § 2 ust. 1 pkt. 6 – rozporządzenia LSR „Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnj infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej",

TRZECI PROJEKT GRANTOWY RÓWNIEŻ JUŻ ROZLICZONY!!!

pg3Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny” informuje, że rozliczyła już również trzeci projekt grantowy dla poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pt. „Dolina Wełny czyli rozwój, aktywizacja, innowacja i promocja".

NORDIC WALKING Z DOLINĄ WEŁNY ZA NAMI

ND (171)

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" realizując zadania aktywizacyjne, w dniu 14 sierpnia 2021 r. zorganizowała wraz z Miastem i Gminą Skoki "Festiwal Nordic Walking z Doliną Wełny".

Głównym celem było ukazanie uczestnikom piękna terenów Gminy Skoki oraz całego terenu LGD Stowarzyszenia "Dolina Wełny", propagowanie zdrowego trybu życia, turystyki, rekreacji oraz wymiana doświadczeń przez sympatyków imprez Nordic Walking.

UMOWA PARTNERSKA NA KOLEJNY PROJEKT WSPÓŁPRACY PODPISANA

DSC06737W dniu 10 sierpnia 2021 roku, w Kruszwicy podpisana została Umowa Partnerska, która dotyczy podjęcia współpracy w ramach projektu pn. "EKO LGD", pomiędzy partnerami Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Krajna nad Notecią, Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli oraz Stowarzyszeniem "Dolina Wełny", która dotyczy kolejnego już Projektu Współpracy.

W ramach projektu zostaną utworzone EKO-punkty, składające się z czujników pomiaru czystości powietrza i stacji meteorologicznych. Urządzenia zostaną zainstalowane w każdej Gminie z obszaru działania partnerów realizujących projekt.

WIZYTA STUDYJNA PN. "INTELIGENTNE WIOSKI"

236507863 251448433324613 5038310070626590586 nLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" w dniach 02-04 sierpnia br. w ramach operacji "Budowanie partnerstw jako sposób zwiększania kompetencji LGD w świetle nowych wyzwań klimatycznych" wzięła udział w wizycie studyjnej w Niemczech pn. "Inteligentne wioski".

Organizatorem wizyty była Wielkopolska Sieć LGD w partnerstwie z Lubuską Siecią LGD, Federacją Loklanych Grup Działania Pomorza Zachodniego oraz Lokalną Grupą Działania "Prym".

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec
Tel./Fax. (067) 25 52 489
biuro_dolinawelny@o2.pl

DMC Firewall is a Joomla Security extension!