WAŻNA INFORMACJA - MASZ GŁOS 2021!

DolaczdoAkcji 1164 600Szanowni Państwo,

Już możesz zapisać się do akcji Masz Głos!

Ruszył nabór do akcji Masz Głos 2021 – programu Fundacji Batorego dla organizacji społecznych, grup nieformalnych i aktywistów z całej Polski, którzy działają dla swoich lokalnych środowisk. Mogą zajmować się różnymi sprawami: ekologią, przestrzenią publiczną, lokalnymi przepisami, edukacją, działaniem na rzecz młodzieży, seniorów, osób z niepełnosprawnościami – każda z tych inicjatyw jest ważna w akcji Masz Głos.

 

DRUGI PROJEKT GRANTOWY RÓWNIEŻ ROZLICZONY!!!

mapa2Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny” informuje, że rozliczyła również drugi projekt grantowy dla poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pt. „Piękna Dolina Wełny" - organizacja wydarzeń o znaczeniu lokalnym promującym obszar. Budowa i rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej oraz podejmowanie inicjatyw na rzecz aktywizacji, podnoszenia wiedzy i umiejętności mieszkańców obszaru LSR".

PIERWSZY PROJEKT GRANTOWY ROZLICZONY!!!

aaLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny” informuje, że rozliczyła pierwszy projekt grantowy dla poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 pt. „Poprawa dostępności do obiektów kulturalnych, rekreacyjnych i turystycznych, wzrost wiedzy, umiejętności i aktywności wśród mieszkańców oraz promocja obszaru Doliny Wełny”.

ZAPRASZAMY NA WARSZTAT REFFLEKSYJNY

warsztatSzanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie refleksyjnym, który jest elementem ewaluacji wewnętrznej LGD. Podczas warsztatu, który zaplanowaliśmy na dzień 18 lutego 2020 r., od godz. 9.30 w Biurze LGD (ul. Kolejowa 24, II piętro, 62-100 Wągrowiec).

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA - BOŻE NARODZENIE 2020

Wesotych Świął Bożego Narodzenia

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA...

zamknieteLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniu 24 grudnia 2020 roku (czwartek) Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny" będzie NIECZYNNE, zgodnie z Uchwałą Zarządu Nr 23/2020 z dnia 21.05.2020 r. w sprawie dodatkowych dni wolnych od pracy w Stowarzyszeniu "Dolina Wełny" w roku 2020.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

SZKOLENIE Z ROZLICZANIA GRANTÓW

szkolenieEESzanowni Państwo,

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych grantobiorców na bezpłatne szkolenie "Zasady wypełniania dokumentacji rozliczeniowej Wniosku o płatność w zakresie projektów grantowych"Szkolenie skierowane jest dla grantobiorców, którzy realizują granty i są przed złożeniem wniosku o płatność w ramach projektu grantowego.

SZKOLENIE DLA POTENCJALNYCH GRANTOBIORCÓW

szkolenieEESzanowni Państwo,

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych grantobiorców na bezpłatne szkolenie "Zasady wypełniania dokumentacji aplikacyjnej Wniosku o przyznanie pomocy w zakresie projektów grantowych"Szkolenie skierowane jest dla potencjalnych grantobiorców zainteresowanych złożeniem wniosków w związku z planowanymi naborami.

DOKUMENTACJA NABOROWA PRZEKAZANA DO UMWW

wnioskiW dniu dzisiejszym tj. 11 grudnia br. (piątek) pracownicy Biura Stowarzyszenia "Dolina Wełny" przekazali dokumentację dotyczącą oceny i wyboru operacji przez Radę Stowarzyszenia "Dolina Wełny", naborów wniosków o przyznanie pomocy numer 13/2020, 14/2020 i 15/2020 do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

OCENA I WYBÓR OPERACJI DO FINANSOWANIA - NABÓR NUMER 15/2020

PROW 2014 2020 logo kolorW dniu 8 grudnia 2020 r. na posiedzeniu Rada Stowarzyszenia "Dolina Wełny" dokonała oceny i wyboru operacji do finansowania, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego PROW na lata 2014-2020 złożonych w ramach naboru numer 15/2020 "Budowa lub przebudowa ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej".

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec
Tel./Fax. (067) 25 52 489
biuro_dolinawelny@o2.pl

DMC Firewall is a Joomla Security extension!