"WIELKOPOSLKA SIEĆ LGD W KARPACZU"

KSOWW dniach 18-19 września 2018 r. Wielkopolska Sieć LGD realizowała operację pn. „Działania LGD na rzecz tworzenia sieci kontaktów i wzmacniania współpracy”.  

Operacja miała na celu aktywizację osób zaangażowanych we wdrażanie PROW, w tym rozwój obszarów wiejskich, poprzez wyjazd studyjny i spotkanie z Dolnośląską Siecią LGD, którą reprezentowały Dorota Goetz z LGD „Partnerstwo Ducha Gór” oraz Bożena Pełdiak z LGD  „Kwiat lnu”.

WIZYTA STUDYJNO-SZKOLENIOWA W BIESZCZADACH

autobus 2 gifW dniach 08 - 11 września br. wraz z organizacjami pozarządowymi, lokalnymi liderkami, członkami LGD oraz osobami z grup defaworyzowanych i przedsiębiorcami, przebywaliśmy na wyjeździe studyjno-szkoleniowym w Bieszczadach.

Długa podróż w odległy zakątek Polski rozpoczęła się od odwiedzin w urokliwym Sandomierzu, aby w godzinach wieczornych zameldować się w Hotelu Solnym w Cisnej.

W kolejnym dniu odwiedziliśmy Zalew Soliński oraz skorzystaliśmy z atrakcji w Uhercach Mineralnych, gdzie ze środków PROW 2007-2013 zrealizowany został projekt wybudowania Stanicy Drezyn Rowerowych (www.drezynyrowerowe.pl).

ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY DO RUNOWA

GRANTYSzanowni Mieszkańcy obszaru LGD,

Stowarzyszenie „Pisanki” zaprasza na realizację pierwszego grantu w ramach Projektu Grantowego pn. „Poprawa dostępności do obiektów kulturalnych, rekreacyjnych i turystycznych, wzrost wiedzy, umiejętności i aktywności wśród mieszkańców oraz promocja obszaru Doliny Wełny".

„Piknik Rodzinny” organizowany przez Stowarzyszenie „Pisanki”, odbędzie się 22 września 2018 r. o godz. 11.00 na Boisku Sportowym przy Sali Wiejskiej w Runowie.

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA...

zamknieteLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniach 8 - 11 września 2018 roku (sobota-wtorek) organizuje Wyjazd Studyjno-Szkoleniowy w Bieszczady dla organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, lokalnych liderów, członków LSG oraz osób z grupy defaworyzowanej na rynku pracy określone w LSR.

Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny" w dniach 10-11 września (poniedziałek-wtorek) będzie NIECZYNNE.

KONKURS DOŻYNKOWY SOŁECTWA KAZIOPOLE ROZSTRZYGNIĘTY

dozynki gminnePodczas tegorocznych Dożynek Gminnych w Kaziopolu, gm. Rogoźno - 1 września przeprowadziliśmy Konkurs Dożynkowy dla mieszkańców Sołectwa Kaziopole.

Konkurs ten miał na celu kultywowanie i upowszechnianie tradycji ludowej poprzez obrzędy dożynkowe, rozbudzenie zaangażowania twórczością ludową związaną z tradycyjnym przystrojeniem obejścia, promocję dorobku kulturowego wsi, a także aktywizację i integrację społeczności lokalnej.

KONKURS DOŻYNKOWY

dozynki gminneSzanowni Mieszkańcy Sołectwa Kaziopole, gm. Rogoźno,

Uprzejmie informujemy, że Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" organizuje Konkurs dożynkowy dla mieszkańców Sołectwa Kaziopole, podczas tegorocznych Dożynek w dniu 1 września 2018 roku.

Szczegóły znajdują się na zamieszczonym poniżej plakacie oraz regulaminie.

KONKURS FOTOGRAFICZNY "POLSKIE KADRY"

KOWRLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje Konkurs Fotograficzny pn. "Polskie Kadry". Zgłoszenia do 31.08.2018 r.

Poniżej przesyłami link do formularza zgłoszeniowego: http://www.kowr.gov.pl/konkurs

Plakat - Załącznik

Zapraszamy do udziału wszystkich miłośników fotografii!

WYJAZD STUDYJNO-SZKOLENIOWY W BIESZCZADY

autobus 2 gifW związku z realizacją Planu Komunikacji przez Stowarzyszenie "Dolina Wełny" chcielibyśmy poinformować Państwa o wydarzeniu promocyjnym opartym na wymianie doświadczeń i generowaniu pomysłów na lokalne inicjatywy poprzez upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie LSR.

Potencjalnymi uczestnikami wydarzenia będą organizacje pozarządowe, przedsiębiorcy, lokalni liderzy/liderki, członkowie LGD oraz osoby z grupy defaworyzowanej na rynku pracy określonej w LSR.

UWAGA!!! ZE WZGLĘDU NA PANUJĄCE UPAŁY SKRACAMY CZAS PRACY BIURA!!!

upalLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniach 02-03 sieprnia 2018 roku (czwartek i piątek) ze względu na panujące upały, skracamy czas pracy Biura Stowarzyszenia do godziny 13.00.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

GRANTOBIORCY PODPISALI UMOWY O POWIERZENIE GRANTU

wnioskiiii
W dniach 05.07, 06.07 oraz 09.07 Zarząd Stowarzyszenia "Dolina Wełny" w składzie Prezes Janusz Woźniak wraz ze Skarbnikiem Danutą Gomulec, podpisał pierwsze umowy z grantobiorcami naborów nr: 1/2017/G, 2/2017/G, 3/2017/G, 4/2017/G oraz 5/2017/G w ramach Projektu Grantowego pn."Poprawa dostępności do obiektów kulturalnych, rekreacyjnych i turystycznych, wzrost wiedzy, umiejętności i aktywności wśród mieszkańców oraz promocja obszaru Doliny Wełny".

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec
Tel./Fax. (067) 25 52 489
biuro_dolinawelny@o2.pl

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd