ZAPRASZAMY NA DZIEŃ DZIECKA

GRANTYSzanowni Mieszkańcy obszaru LGD,

Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych zaprasza na realizację trzeciego grantu w ramach Projektu Grantowego pn. „Dolina Wełny, czyli rozwój, aktywizacja, innowacja i promocja".

„Dzień Dziecka” organizowany przez Gminny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, odbędzie się 5 lipca 2020 r. o godz. 14.00 na boisku Szkoły Podstawowej w Morakowie.

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA "DOLINA WEŁNY"

walne zebranie
W dniu 17 czerwca 2020 r. (środa) o godzinie 18.00 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Skokach, odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Stowarzyszenia „Dolina Wełny”.

Sprawozdanie merytoryczne Zarządu za 2019 rok przedstawił Prezes Zarządu Janusz Woźniak, zaś sprawozdanie finansowe przedstawiła Pani Sabina Borowska – Księgowa Stowarzyszenia reprezentująca Biuro Rachunkowe „PERFECT”.

UWAGA!!! WAŻNA INFORMACJA...

zamknieteLokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Dolina Wełny" uprzejmie informuje, że w dniu 12 czerwca 2020 roku (piątek) Biuro Stowarzyszenia "Dolina Wełny" będzie NIECZYNNE, zgodnie z Uchwałą Zarządu Nr 23/2020 z dnia 21.05.2020 r. w sprawie dodatkowych dni wolnych od pracy w Stowarzyszeniu "Dolina Wełny" w roku 2020.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy!

KONSULTACJE SPOŁECZNE

konsultacje spoleczneSzanowni Państwo,

Zarząd Stowarzyszenia „Dolina Wełny” zaprasza wszystkich zainteresowanych z terenu gmin członkowskich: Damasławek, Gołańcz, Kiszkowo, Margonin, Mieścisko, Rogoźno, Skoki, Wapno i Wągrowiec, w tym przedstawicieli grupy defaworyzowanej wskazanej w LSR, na Konsultacje Społeczne dotyczące aktualizacji i zmian w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) na lata 2016-2023.

ZAPRASZAMY NA WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW

walne zebranie
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Dolina Wełny” zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia „Dolina Wełny” na Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Stowarzyszenia „Dolina Wełny”, które odbędzie się w dniu 17 czerwca br. (środa) o godzinie 18.00 w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Skokach, ul. Parkowa 3, 62-085 Skoki.

SZKOLENIE PRACOWNIKÓW BIURA STOWARZYSZENIA "DOLINA WEŁNY"

szkolenieEE
W ramach realizacji Planu Szkoleń dla Pracowników Biura Stowarzyszenia "Dolina Wełny", w dniu 20 maja br. (środa) o godz. 9.00 w Biurze Stowarzyszenia "Dolina Wełny" odbyło się szkolenie dla pracowników Biura.

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE DORADZTWO W BIURZE STOWARZYSZENIA ORAZ PRZEDSTAWIAMY HARMONOGRAM NABORÓW

doradztwo leasingoweStowarzyszenie "Dolina Wełny" przypomina i zaprasza wszystkie osoby zainteresowane aplikowaniem o środki w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 na bezpłatne godziny doradcze.

Indywidualne doradztwo odbywa się w Biurze Stowarzyszenia "Dolina Wełny" w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 8.00 do 14.00zgodnie z obowiązującym Regulaminem świadczenia usług doradczych przez pracowników biura Stowarzyszenia "Dolina Wełny", który jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce "LEADER 2014-2020".

INFORMACJA O PLANOWANYCH NABORACH WNIOSKÓW

dokuemnty w biurze

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Dolina Wełny” planuje przeprowadzenie naborów wniosków o przyznanie pomocy w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w drugim półroczu 2020 roku (sierpień-wrzesień) na:

  • Operacje zgodne z zakresem operacji, o którym mowa w §2 ust. 1 pkt. 2 c – rozporządzenia LSR „Rozwijanie działalności gospodarczej”

 KOLEJNE 990 TYS. DODATKOWYCH ŚRODKÓW NA WSPARCIE DLA BENEFICJENTÓW STOWARZYSZENIA "DOLINA WEŁNY"

wnioskiiiiSzanowni Państwo,

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" w dniu 21 kwietnia br. ponownie podpisało Aneks do Umowy Ramowej LGD. Aneks ten zakłada ponowne zwiększenie o 990 tysięcy złotych budżetu przeznaczonego na realizację Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2023. Aneks ten z ramienia Stowarzyszenia "Dolina Wełny" podpisali Prezes Zarządu Janusz Woźniak oraz Skarbnik Stowarzyszenia Daunta Gomulec.

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec
Tel./Fax. (067) 25 52 489
biuro_dolinawelny@o2.pl

DMC Firewall is a Joomla Security extension!