SZKOLENIE DLA BENEFICJENTÓW - PRZEDSIĘBIORCÓW

szkolenieW ramach realizacji Planu Szkoleń dla Potencjalnych Beneficjentów w ramach Poddziałania 19.2, w dniu 08 listopada br. o godzinie 17.00 odbyło się szkolenie dla Beneficjentów - przedsiębiorców z terenu Stowarzyszenia "Dolina Wełny".

Szkolenie pn. "Zasady wypełniania dokumentacji aplikacyjnej Wniosku o przyznanie pomocy w zakresie: Rozwijanie działalności gospodarczej" dotyczyło wypełniania wniosku oraz biznesplanu, a także wszystkich niezbędnych załączników.

WAŻNE!!! ZMIANA MIEJSCA REALIZACJI SZKOLENIA DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW

wazneSzanowni Beneficjenci,

Uprzejmie informujemy, że bezpłatne szkolenie "Zasady wypełniania dokumentacji aplikacyjnej Wniosku o przyznanie pomocy w zakresie Rozwijania działalności gospodarczej", które zaplanowano na 08 listopada 2018 r. o godzinie 17.00, odbędzie się w Margoninie przy ul. Słowackiego 17 w siedzibie firmy Przedsiębiorstwo Usługowe "DAN" Mirosława Wysocka.

SZKOLENIE DLA POTENCJALNYCH BENEFICJENTÓW - PRZEDSIĘBIORCÓW

szkolenieEESzanowni Państwo,

Stowarzyszenie "Dolina Wełny" serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych Beneficjentów na bezpłatne szkolenie "Zasady wypełniania dokumentacji aplikacyjnej Wniosku o przyznanie pomocy w zakresie Rozwijania działalności gospodarczej"

Szkolenie skierowane są dla wszystkich potencjalnych Beneficjentów przedsięwzięcia 2.1.2 "Rozwijanie działalności gospodarczej" w zakresie Wypełniania Wniosku o przyznanie pomocy oraz Biznesplanu.

ZAPRASZAMY NA SABAT CZAROWNIC

GRANTYSzanowni Mieszkańcy obszaru LGD,

Stowarzyszenie „Pisanki” zaprasza na realizację drugiego grantu w ramach Projektu Grantowego pn. „Poprawa dostępności do obiektów kulturalnych, rekreacyjnych i turystycznych, wzrost wiedzy, umiejętności i aktywności wśród mieszkańców oraz promocja obszaru Doliny Wełny".

„Sabat Czarownic” organizowany przez Stowarzyszenie „Pisanki”, odbędzie się 10 listopada 2018 r. o godz. 18.00 na Sali Wiejskiej w Runowie.

"GĄSKA DOBRA NA WSZYSTKO"

gesinaW minioną niedzielę w świetlicy wiejskiej w Sarbii odbył się IV Festiwal Smaków „Gąska dobra na wszystko”.

W tegorocznej edycji festiwalu uczestniczyło 8 sołectw, gm. Mieścisko tworząc stoiska degustacyjne. Sołectwa, które wzięły udział to : Gorzewo, Jaroszewo Drugie, Jaroszewo Pierwsze, Miłosławice, Podlesie Wysokie, Sarbia, Zbietka i Żabiczyn, które zostały ocenione przez Jury w kategorii: przystawka, zupa i danie główne.

FESTIWAL ARTYSTYCZNY "RADOSNA NUTKA" IM. IRENY WOJEWÓDZKIEJ - KUCZ

radosna nutkaW czwartek 25 października 2018 r. odbył się już XI Festiwal Artystyczny "Radosna Nutka",organizowany przez Stowarzyszenie Rehabiltacja Warsztat Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II z Wapna. Stowarzyszenie "Dolina Wełny" reprezentował Pan Janusz Woźniak - Prezes Zarządu.

SZKOLENIA DLA GRANTOBIORCÓW

szkolenieW ramach realizacji Planu Szkoleń dla Potencjalnych Beneficjentów w ramach Poddziałania 19.2, w dniu 25 października br. o godzinie 17.00 odbyły się szkolenia dla Grantobiorców pn. "Zasady wypełniania dokumentacji rozliczeniowej Wniosku o płatność w zakresie: Projektów grantowych".

KONTROLA W BIURZE STOWARZYSZENIA "DOLINA WEŁNY"

kontrolaW dniu 19 października br. w Biurze Stowarzyszenia "Dolina Wełny" została przeprowadzona przez pracowników Oddziału Kontroli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego Departament PROW, kontrola zobowiązań wynikających z § 5 Umowy o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

WIECZORNICA W POPOWIE KOŚCIELNYM

DMxRQkrXcAEXEgP
Koło Gospodyń Wiejskich w Popowie Kościelnym, zaprosiło nas na Wieczornicę pn. „Jan Paweł II Papież – artysta”. Środowa wieczornica zorganizowana była z okazji 40 rocznicy wyboru Jana Pawła II na Papieża i przyciągnęła mnóstwo słuchaczy.

W ten sposób uczczono, jedno z ważniejszych wydarzeń w naszej historii, wybór Polaka na Papieża. Nasza wspólnie odśpiewana „Barka” rozpoczęła wieczornicę w popularnym „klubie”.

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY TAŃCA NOWOCZESNEGO

GRANTYSzanowni Mieszkańcy obszaru LGD,

Stowarzyszenie Razem dla Studziec i Adolfowa zaprasza na realizację kolejnego grantu w ramach Projektu Grantowego pn. „Poprawa dostępności do obiektów kulturalnych, rekreacyjnych i turystycznych, wzrost wiedzy, umiejętności i aktywności wśród mieszkańców oraz promocja obszaru Doliny Wełny".

Warsztaty Tańca Nowoczesnego organizowane przez Stowarzyszenie Razem dla Studziec i Adolfowa, odbywać się będą w każdy poniedziałek o godz. 16.00 na Hali sportowej w Szkole Podstawowej w Radwankach.

Kontakt z Nami

Siedziba Stowarzyszenia: Pl. Powstańców Wlkp. 13, 62-290 Mieścisko, Biuro: Ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec
Tel./Fax. (067) 25 52 489
biuro_dolinawelny@o2.pl

Our website is protected by DMC Firewall!